Výdejna:

Po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě lze telefon osobně vyzvednout či si jej na vlastní oči prohlédnout přímo v naší provozovně.

 +420 234 122 260
info@levnesamsungy.cz

ADRESA VÝDEJNY:
U Průhonu 12, Praha 7, 170 00

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po – Pá 9.00 – 16.30

zákaznický servis

+420 234 122 260
info@levnesamsungy.cz

SERVIS guru

+420 234 122 262
servis@levnesamsungy.cz

Android guru

+420 234 122 260
info@levnesamsungy.cz

KDO JSME

Jsme společnost Stark distribution SE, která se zabývá servisem a prodejem mobilních telefonů Samsung.

Použitý Samsung v mnohých evokuje pocit, že se jistojistě musí jednat o telefon nefunkční, kradený nebo jinak vadný. To u nás neplatí. My jsme svůj byznys založili na prodeji kusů výhradně ze státí Evropské unie a z USA, které sice už originální krabici opustily, ovšem opravdu na krátko. Jde o Smartphony, které byly zapůjčeny recenzentům, strávily nějaký čas vystavené v obchodě nebo byly z jiného důvodu vráceny téměř netknuté. Jedná se o stoprocentně funkční a technicky bezvadné kusy.

Co nabízíme

Po pečlivé kontrole našich techniků jsou všechny naše Samsungy techniků rozděleny do 3 jakostních kategorií (A, B, C), cena se zde liší dle vzhledu telefonu. Neexistující kosmetické vady vady jsou u telefonů nejdražší třídy (A) a drobné u třídy nejnižší (C).

Zajišťujeme odborný záruční i pozáruční servis s 12ti měsíční zárukou.

Proč jsou tak levné

Princip funguje stejně jako je tomu například u nového auta, které právě opouští autosalon. V důsledku toho, že námi nabízené Smartphony již pouhým vybalením z původní krabice automaticky získávají status použitý, dochází k rapidnímu poklesu jejich ceny.

Označení “nový” tedy odpadá, ovšem vlastnosti - a u nejvyšší kategorie A i vzhled - nového kusu nadále přetrvávají.