CO ZNAMENÁ „POUŽITÝ Samsung?

POUŽITÝ Samsung v mnohých z nás evokuje pocit, že se jedná o nějak poškozené, nebo nefunkční zboží s řadou škrábanců a oděrek. 

Může to tak být, ale rozhodně ne v našem eshopu !

Svůj byznys zakládáme na prodeji použitých Samsung, které sice už originální krabičku opustily, ale jsou v top kvalitě a jejich vzhled je k nepoznání od právě rozbaleného Samsungu. Zpravidla se jedná smartphony Samsung, které byly zapůjčeny recenzentům, strávily nějaký čas vystavené v obchodě nebo byly z jiného důvodu vráceny téměř netknuté. Zákazníkům se prostě jenom nelíbila barva a design .. Cože? Jak jen mohli? Vždyť jsou úžasné !

Princip je stejný jako u auta právě opouštějícího autosalon smartphone díky vybalení z původní krabice ztrácejí oficiální status nový", tím zároveň okamžitě rapidně klesne jejich cena. Označení „nový“ tedy odpadá, ovšem vlastnosti a u nejvyšší kategorie A i vzhled nového kusu nadále přetrvávají.

My pro vás tyto špičkové a prověřené telefony, které jsou dováženy z ostatních států Evropské unie a také přímo z USA pečlivě testujeme v našem servisním středisku. Na všechny je zároveň poskytována záruka 12 měsíců, takže se nemusíte bát, že si za pár týdnu budeme muset sami platit za novou baterii.

Naši technici zároveň smartphony rozdělí do kategorií dle jejich vzhledu a opotřebení, kategorie A až C, více o jednotlivých kategoriích si můžete přečíst v následujícíc tabulce.

Naše zákazníky upozorňujeme na fakt, že Prodejní balení neobsahuje sluchátka, avšak můžete si je dokoupit v kategorii Příslušenství.

Můžete se těšit, že ke každému zakoupenému smartphonu od nás dostanete dárek zdarma.