PROČ NAKOUPIT U NÁS?

GARANTUJEME KVALITU

V naší nabídce najdete pouze telefony, jež jsou naprostou špičkou mezi použitými Samsungy. Jedná se jednak o použité Samsungy, které jsou od nového kusu prakticky k nerozeznání a dále o Samsungy s drobnými kosmetickými vadami (oděrky, vlásečnice na display), jež jsou podle stupně opotřebení rozděleny do 3 kategorií, které se liší cenou. Naše mobilní telefony jsou plně funkční a bez technických vad.

Samsungy dovážíme výhradně z USA a z ostatních zemí Evropské unie. Dle našeho názoru a samozřejmě dlouholetých zkušeností, jsou tyto telefony to nejlepší, co lze v tomto odvětví nabídnout. Telefony jako první projdou pečlivou kontrolou našich techniků, kteří nás ujistí, že jsou v naprosto perfektním technickém stavu.

Prověřený původ Smartphonů
U nás jste si jistí, co kupujete – u každého telefonu ověřujeme, že není kradený nebo obdobně nežádoucí. Telefony jsou odblokované na všechny operátory a jsou v češtině (mimo jiné jazyky). Můžete je tedy použít ihned, kdykoliv a kdekoliv.

Záruka 12 měsíců
Na všechny Samsungy poskytujeme jednoletou záruku, která se vztahuje na veškeré technické i softwarové problémy. Faktura, kterou obdržíte ke každému telefonu Vám bude zároveň sloužit jako záruční list.

14 dní na vrácení zboží bez udání důvodů
Dostanete peníze zpět nebo výměnu za jiný kus, v případě, že nám však telefon odevzdáte ve stavu, ve kterém jsme Vám jej prodávali. V případě, že tomu tak nebude, Vám ponížíme vrácenou částku. Vše však prověří technici, poctiví zákazníci se tedy o své peníze nemusí bát.

 

ZAJIŠŤUJEME PRO VÁS ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS

Máme bohaté zkušenosti se servisem telefonu Samsung, kterým se zabýváme již dlouhých 10 let. Váš telefon tudíž svěřujete do zkušených rukou.

Jsme si vědomi, že nikdo nechce být bez svého telefonu dlouho. Snažíme se proto každou opravu udělat pokud možno na počkání. Pro představu, výměna LCD zabere cca 20 minut, baterii vyměníme za 10 minut, hardwarový problém zabere zhruba 1 den. Požadujete-li záruční nebo pozáruční opravu telefonu zakoupeného u nás, opravíme ho přednostně maximálně do 10 dnů.

Záruční servis 
Během jednoleté záruky stačí telefon přinést osobně k nám do Prahy Holešovic – U Průhonu 12, Praha 7. V případě mimopražských zákazníků zaslat poštou nebo prostřednictvím některé kurýrní služby. Telefon prosím zašlete společně s vyplněným reklamačním formulářem (ke stažení ZDE) a naši technici se reklamací začnou ihned zabývat. Kompletní reklamační řád najdete ZDE.

Ješt předtím neý telefon zašlete, zavolejte nám a ujistěte se, že postupujete přesně dle instrukcí pro vyřízení reklamace !

 

Pozáruční servis 
Obrátit se na nás můžete samozřejmě i po uplynutí záruční doby, pro naše zákazníky poskytujeme mnohem výhodnější cenu (v závislosti na závadě zhruba o polovinu budete hradit pouze náklady).

 

DOPRAVA A MOŽNOSTI PLATBY – VYBERE SI KAŽDÝ

Doprava 
Objednané zboží zasíláme prostřednictvím kurýrní služby GLS. Na balíček se můžete těšit již druhý den, stejně tak jako na dopravu ZDARMA.

Kurýrní služba GLS s před doručením kontaktuje prostřednictvím e-mailu či textové zprávy a sdělí přibližný čas doručení (cca tříhodinové rozmezí). Nebude-li pro vás možné zásilku převzít při tomto prvním pokusu, domluvíte se s kurýrem na některé z alternativních možností - doručení na tutéž adresu v konkrétní den, doručení na adresu novou, doručení po pracovní době nebo třeba vyzvednutí v GLS depu.

Platba
U doručení na dobírku probíhá platba v hotovosti nebo kartou při předání zásilky. Platbu můžete uskutečnit také online pomocí platební brány České spořitelny.

Platební proces prostřednictvím platební brány je snadný, rychlý a bezpečný. Po zvolení této platební metody si můžete vybrat zda chcete platit online platební kartou, online bankovním převodem prostřednictvím internetového bankovnictví, premium SMS nebo m-platbou.

Podporované platební karty jsou: 
Visa Classic, Visa Electron, V Pay, MasterCard Standard, MasterCardElectronic, Maestro.
 

CHRÁNÍME VAŠE ÚDAJE

Vaše osobní údaje jsou při nákupu v našem e-shopu v naprostém bezpečí a nemohou být zneužity. Protokol HTTPS slouží k tomu, aby vámi zadané informace (například při vyplňování formuláře) byly při komunikaci mezi webovým prohlížečem a vzdáleným serverem šifrovány a tudíž nemohlo dojít k jejich úniku.

Zavazujeme se zároveň, že s vašimi osobními údaji zacházíme plně v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.