Galaxy S5 Black 16GB

Galaxy S5 Black 16GB Zobrazit větší

Mobilní telefon 5.1" 1920x1080 Super AMOLED, procesor Quad Core Qualcomm Snapdragon 801 (MSM8974AC) 2.5GHz, RAM 2GB, interní paměť 16GB, fotoaparát 16Mpx, 4K video, GPS, WiFi ac, Bluetooth, NFC, LTE, microSD, microUSB, OTG, IP67, čtečka otisku prstů, S Health, Li-Ion 2 800mAh, Android 4.4 KitKat

Kategorie telefonů

Vyber si variantu

Tento produkt již není na skladě

Cena celkem4 499 Kč

iplatba- splátková kalkulačka výpočet splátek

dramaticky rozvíjí nejdůležitější aspekty iPhonu. Má nové vyspělé soustavy fotoaparátů. Nejvyšší Samsung Galaxy S5 je vybavený 16 megapixelovým fotoaparátem se selektivním a automatickým zaostřováním s funkcí HDR. Nevadí mu prach, pot, písek, mráz ani déšť. Je prvním telefonem na světě, který má snímač srdečního tepu. Odemknout si ho můžete vlastním otiskem prstu. Má velký Full HD displej, který se sám přizpůsobuje. Inteligentní Galaxy S5 má režim vysoké úspory baterie díky ní vám telefon vydrží déle a během minuty si můžete stáhnout film, protože smartphone nabízí technologii Download Booster, která kombinuje Wi-Fi připojení se sítí 4G LTE. Samsung Galaxy S5 je dostupný hned v několika barevných perforovaných barvách.

Profesionální fotografie

Vždycky jste si přáli vyfotit snímek s rozmazaným pozadím tak, jak to umí mistři fotografové? S Galaxy S5 máte tu možnost – má totiž funkci selektivního zaostřování. Zaměří se na nejdůležitější objekt a umělecky rozostří pozadí. Tento smartphone s 16megapixelovým fotoaparátem má také bleskurychlé automatické zaostřování, takže vám nic důležitého neunikne.

Samsung S5
Samsung S5

Povedené fotky za každé situace

Pořiďte skvělé snímky, i když světelné podmínky nejsou příznivé. Funkce HDR zaručí vyrovnaný kontrast, živé barvy a výslednou fotografii zobrazí v reálném čase.

Odolný vůči vodě a zaprášení

Samsung Galaxy S5 hravě překoná prach, pot, písek, mráz a déšť mu také nevadí. Vezměte telefon s sebou, ať už jdete kamkoliv

Snímač tepu a otisků prstů

Samsung Galaxy S5 je prvním telefonem na světě, který nabídl snímač srdečního tepu. Změříte jej naprosto jednoduše - pouhým dotykem. Telefon má také chytré zabezpečení. Odemkněte jej pomocí otisku svého prs

Displej s čistými barvami

Výtečný displej s Full HD rozlišením analyzuje okolní světlo a ideálně přizpůsobuje obrazovku tak, aby vypadala co nejlépe. Sledujte filmy a videa v těch pravých barvách.

Poutavý vzhled

Telefon nabízí perforovaný zadní kryt hned ve čtyřech poutavých barvách. Nejen, že se dobře drží, ale i skvěle vypadá!

S delší výdrží jde všechno lépe

Inteligentní Galaxy S5 obsahuje režim vysoké úspory baterie. Pokud vám dochází baterie, přepněte na úsporu. Obrazovka se přemění na černobílou, vypnou se nepoužívané funkce a vy ušetříte spoustu energie.

Samsung S5
Samsung S5

Film stažený během minuty

Technologie Download Booster kombinuje připojení Wi-Fi se sítí 4G LTE a poskytne vám to nejrychlejší připojení. Stáhnete tak celovečerní film ve vysokém rozlišení během jediné minuty.

Samsung Galaxy S5 je vybavený 16 megapixelovým fotoaparátem se selektivním a automatickým zaostřováním s funkcí HDR. Nevadí mu prach, pot, písek, mráz ani déšť. Je prvním telefonem na světě, který má snímač srdečního tepu. Odemknout si ho můžete vlastním otiskem prstu. Má velký Full HD displej, který se sám přizpůsobuje.

CO ZNAMENÁ „POUŽITÝ Samsung“?

POUŽITÝ Samsung v mnohých evokuje pocit, že se musí jednat o telefon kradený, nefunkční nebo jinak vadný. Může to tak být, ale rozhodně ne u nás. Založili jsme náš byznys na prodeji kusů, kterésice už originální krabici opustily, ovšem opravdu na krátko a jsou stále v top kvalitě. Jde o Smartphony kteréstrávily nějaký čas vystavenév obchodě nebo byly zapůjčeny recenzentům,nebo byly z jiného důvodu vráceny téměř netknuté.


Princip je stejný jako u auta právě opouštějícího autosalon – rapidně klesne cena telefonů Samsung, jen díky tomu, že je vybalen z původního obalu a ztrácí tím pádem svůj status ,,nový“. Status „nový“ tedy odpadá, ovšem vlastnosti – a u nejvyšší kategorie A i vzhled – nového kusu přetrvávají nadále.

Tyto špičkovéa prověřenételefony pro Vás dovážíme ze států Evropské unie a z USA. Pouze stoprocentně funkční Samsung za nesrovnatelně nižší cenu, se zárukou 12 měsíců.


Všechny došléSmartphony nejprve pečlivě zkontrolují naši technici, následně dochází k roztříděny do kategorií (A, B, C) dle stavu opotřebení – viz tabulka níže. Špičkou naší nabídky jsou Smartphony, nesoucí označení A. Prodejní balení neobsahuje sluchátka. 

Ke každému Samsungu od nás vždy dostanete dárek v podobě Powerbank.

KATEGORIE OPOTŘEBENÍ

CO ZNAMENÁ „POUŽITÝ MAC“?

Refurbished by APPLE, co tento pojem obnáší? Applu se samozřejmě vrací celkem dost prodaného zboží zpět. Důvody můžu být různé, můžou to být reklamace, počítače zapůjčené na různé novinářské testy, prezentace a podobně. Technici tyhle kousky vezmou, případné závady odstraní, vše se vypulíruje tak, že nepoznáte, že to není nový kus a prodá se znovu.

Všechny závady jsou odstraněné a zboží je z hlediska kvality překontrolované, na zahraničních diskuzních serverech spousta lidí tvrdí, že dokonce lépe, než nové. Právě tuto variantu notebooku, tedy nejvyšší možnou kvalitu použitých zařízení vám přinášíme, to vše zabaleno s originálním příslušenstvím od APPLE.

Dárky pro telefony

Ke každému zakoupenému telefonu Samsung jako dárek obdržíte ZDARMA Power Bank iMyMax Fashion 10 000 mAh.

Univerzálnípřenosnánabíječka s kapacitou 10000 mAh, až2,1A výstupem, dvojicívýstupních USB konektorů, kterédobijíjak Vášmobilnítelefon, tablet, mp3,  zkrátka vše co potřebuje znovu dobít. Tím pádem Vám zajistíveškerýkomfort například na dovolenépod stanem. Dobíjeníbaterie pak probíháskrze integrovanýmicroUSB konektor. Stav nabitípak zjistíte z LCD displeje.