Galaxy S7 Edge Gold 32GB

GALAXY S7 EDGE White 32GB Zobrazit větší

Mobilní telefon 5.5" Quad HD Super AMOLED 2560x1440, procesor Samsung Exynos 8890 Octa Core 64bit, RAM 4GB, interní paměť 32GB, MicroSDXC až 200GB, fotoaparát 12Mpx F/1.7 + 5Mpx F/1.7, optická stabilizace, GPS, NFC, 3G/LTE, microUSB, OTG, bezdrátové nabíjení, čtečka otisku prstů, Nano SIM, voděodolný dle IP68, baterie 3600mAh, rychlé nabíjení, Android 6.0 (SM-G935)

Kategorie telefonů

Vyber si variantu

Tento produkt již není na skladě

Cena celkem11 999 Kč

iplatba- splátková kalkulačka výpočet splátek

CO ZNAMENÁ „POUŽITÝ Samsung“?

POUŽITÝ Samsung v mnohých evokuje pocit, že se musí jednat o telefon kradený, nefunkční nebo jinak vadný. Může to tak být, ale rozhodně ne u nás. Založili jsme náš byznys na prodeji kusů, kterésice už originální krabici opustily, ovšem opravdu na krátko a jsou stále v top kvalitě. Jde o Smartphony kteréstrávily nějaký čas vystavenév obchodě nebo byly zapůjčeny recenzentům,nebo byly z jiného důvodu vráceny téměř netknuté.


Princip je stejný jako u auta právě opouštějícího autosalon – rapidně klesne cena telefonů Samsung, jen díky tomu, že je vybalen z původního obalu a ztrácí tím pádem svůj status ,,nový“. Status „nový“ tedy odpadá, ovšem vlastnosti – a u nejvyšší kategorie A i vzhled – nového kusu přetrvávají nadále.

Tyto špičkovéa prověřenételefony pro Vás dovážíme ze států Evropské unie a z USA. Pouze stoprocentně funkční Samsung za nesrovnatelně nižší cenu, se zárukou 12 měsíců.


Všechny došléSmartphony nejprve pečlivě zkontrolují naši technici, následně dochází k roztříděny do kategorií (A, B, C) dle stavu opotřebení – viz tabulka níže. Špičkou naší nabídky jsou Smartphony, nesoucí označení A. Prodejní balení neobsahuje sluchátka. 

Ke každému Samsungu od nás vždy dostanete dárek v podobě Powerbank.

KATEGORIE OPOTŘEBENÍ

CO ZNAMENÁ „POUŽITÝ MAC“?

Refurbished by APPLE, co tento pojem obnáší? Applu se samozřejmě vrací celkem dost prodaného zboží zpět. Důvody můžu být různé, můžou to být reklamace, počítače zapůjčené na různé novinářské testy, prezentace a podobně. Technici tyhle kousky vezmou, případné závady odstraní, vše se vypulíruje tak, že nepoznáte, že to není nový kus a prodá se znovu.

Všechny závady jsou odstraněné a zboží je z hlediska kvality překontrolované, na zahraničních diskuzních serverech spousta lidí tvrdí, že dokonce lépe, než nové. Právě tuto variantu notebooku, tedy nejvyšší možnou kvalitu použitých zařízení vám přinášíme, to vše zabaleno s originálním příslušenstvím od APPLE.

Dárky pro telefony

Ke každému zakoupenému telefonu Samsung jako dárek obdržíte ZDARMA Power Bank iMyMax Fashion 10 000 mAh.

Univerzálnípřenosnánabíječka s kapacitou 10000 mAh, až2,1A výstupem, dvojicívýstupních USB konektorů, kterédobijíjak Vášmobilnítelefon, tablet, mp3,  zkrátka vše co potřebuje znovu dobít. Tím pádem Vám zajistíveškerýkomfort například na dovolenépod stanem. Dobíjeníbaterie pak probíháskrze integrovanýmicroUSB konektor. Stav nabitípak zjistíte z LCD displeje.